Volvo Polestar – Wrocław serwisuje w ASO

W życiu każdego kierowcy zdarza się sytuacja, w której musi skorzystać z usług serwisu samochodowego. Może być to spowodowane koniecznością usunięcia usterki, dokonania większej naprawy lub po prostu odbyciem corocznego przeglądu technicznego. Dlaczego w takiej sytuacji warto udać się do Autoryzowanej Stacji Obsługi? Czym jest usługa Volvo PolestarWrocław to jedno z miast w Polsce, gdzie można skorzystać z takiej opcji.

Czym jest Autoryzowana Stacja Obsługi?

Od 2010 roku każdy właściciel samochodu może wybrać miejsce, gdzie chce serwisować swój pojazd – może to być niezależny serwis lub warsztat, bądź Autoryzowana Stacja Obsługi. Czym jest ta druga opcja? Autoryzowana Stacja Obsługi (ASO) to warsztaty, które działają w ramach sieci stworzonej przez producenta danej marki samochodów. Takie miejsca to nie tylko serwis i mechanicy samochodowi – to także Biuro Obsługi Klienta. Doradca serwisowy czuwa nad potrzebami klientów, weryfikuje je, a następnie wciela w życie.

Dlaczego opłaca się oddać samochód do Autoryzowanej Stacji Obsługi?

Autoryzowane Stacje Obsługi to jedna z opcji, gdzie dokonasz napraw lub serwisowania Twojego pojazdu. Możesz równie dobrze postawić na niezależny warsztat samochodowy, jednak czy warto oddać pojazd w ręce lokalnego mechanika? Oto kilka powodów, przez które ASO się opłaca:

  • Eksperci w danej dziedzinie – w Autoryzowanej Stacji Obsługi pracują mechanicy, którzy mają dogłębną wiedzę na temat różnych samochodów danej marki. Znają oni dogłębnie każdy model i są w stanie szybko postawić diagnozę oraz usunąć usterkę. W przypadku autoryzowanych stacji nie ma mowy o metodzie prób i błędów – specjaliści wiedzą, jakie problemy występują najczęściej w przypadku konkretnych modeli i szybko dochodzą do przyczyn awarii. Eksperci w ASO wiedzą, co robią i robią to dobrze.
  • Nowoczesne rozwiązania – motoryzacja nadal przechodzi zmiany. Kiedyś samochody były bardzo proste – pod maską znajdowało się zaledwie kilka elementów. Wnętrze kabiny także nie było skomplikowane – odtwarzacz kaset, prosta klimatyzacja… Od tamtych czasów się jednak wiele zmieniło. Samochody stały się niemal jak statki kosmiczne, na których pokładzie miga wiele diod, a mechanicy muszą obecnie dłużej dochodzić źródła problemu. Serwisy ASO wyposażone są w nowoczesne rozwiązania oraz sprzęt, który ułatwia postawienie diagnozy. Lokalne warsztaty często nie są w stanie podjąć rzuconej rękawicy, z kolei oddając samochód w ręce mechaników z ASO, masz pewność, że Twoim pojazdem zajmie się fachowiec, który zna wszystkie systemy i podzespoły danej jednostki.
  • Atrakcyjność odsprzedaży i gwarancja – naprawy dokonywane w ASO wyglądają o wiele lepiej w przypadku późniejszej odsprzedaży samochodu. Historia likwidacji usterek w autoryzowanym serwisie to gwarancja dla kupującego, że wszystkie części w samochodzie są nadal oryginalne, a prace wykonywał człowiek, który zna dane auto od podszewki; kiedy zaś dokonujesz napraw u lokalnego mechanika, często nie możesz pochwalić się historią serwisowania. Naprawa w ASO to także sposób na podtrzymanie gwarancji na dany pojazd.

Volvo Polestar  Wrocław ceni sobie jakość

Dealer marki Volvo – V‑Motors oferuje swoim klientom możliwość skorzystania z usługi Polestar. Na czym to polega? Usługa Volvo Polestar, oferowana na terenie Wrocławia, to okazja do optymalizacji Twojego samochodu. Dotyczy ona sześciu kluczowych obszarów pojazdu – dzięki nim zwiększysz przyjemność z prowadzenia swojego Volvo. Polestar to przejście na zupełnie nowy poziom pod względem wrażeń z jazdy. Decydując się na instalację pakietu optymalizacyjnego od Volvo V‑Motors Wrocław, można doświadczyć:

  • większej mocy i zwinności auta,
  • bardziej dynamicznej i emocjonującej jazdy,
  • krótszego czasu reakcji silnika i przyspieszenia,
  • znacznie sprawniejszej zmiany przełożeń,
  • zwiększonej kontroli nad pojazdem w trakcie pokonywania zakrętów, dzięki opcji inteligentnej zmiany biegów,
  • większej stabilności na zakrętach i przyczepności podczas ruszania.

Już dziś oddaj swoje auto do V‑Motors Wrocław. Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości usługi Polestar, masz 14 dni na to, by z niej zrezygnować. W takiej sytuacji V‑Motors Wrocław zwróci Ci 100% ceny.

Więcej na: https://vmotors.volvocars-partner.pl/