Termy BUKOVINA: dlaczego zdecydować się na bilety rodzinne?

Kto może śmiało skorzystać z oferty Termy BUKOVINA? To nie tylko single, czy pary. To również miejsce przyjazne rodzicom wraz z ich pociechami. Co istotne, podmiot Termy BUKOVINA przygotował specjalne bilety rodzinne, które są bardzo atrakcyjne. Na co konkretnie można się zdecydować? Dlaczego warto?

Nie da się ukryć, że w Termy BUKOVINA nie brakuje atrakcji dla dzieci i młodzieży. Dlatego zatem ten podmiot z Bukowiny Tatrzańskiej jest chętnie odwiedzany przez całe familie. Z czego mogą śmiało korzystać na dzień dzieci? Między innymi ze zjeżdżalni. Do ich dyspozycji są również Strefa Dzieci i Młodzieży, czy specjalna siatka wspinaczkowa. Co ciekawe, pociechy mogą korzystać także na przykład z basenów zewnętrznych, czy uczęszczać na zajęcia z nurkowania, które są coraz popularniejsze. Kolejnym argumentem przemawiającym za podmiotem Termy BUKOVINA są oferowane bilety rodzinne. Dzięki temu można sporo zaoszczędzić. A takie wejściówki otwierają „drzwi” naprawdę do wielu możliwości. Co istotne, zakupy biletów rodzinnych odbywają się bardzo szybko. Wszystko dlatego, że możesz to zrobić nawet przez internet.

Na co jednak konkretnie można się zdecydować w praktyce? Są to między innymi bilety czterogodzinne. W rozmaitych konfiguracjach. Poniżej możesz zaś zapoznać się z aktualnymi ofertami, które są dostępne w Termy BUKOVINA. Do wyboru jest na przykład bilet 2+1.

W ramach tej konkretnej wejściówki dwie osoby dorosłe i dziecko do 13. roku życia mogą swobodnie sobie korzystać ze strefy basenowej. Ile trzeba zaś za to zapłacić? Warto zauważyć, że cena tego biletu to dokładnie 179 PLN. Jak zatem widać, oferowane warunki finansowe są naprawdę bardzo atrakcyjne! Do wyboru jest również bilet 2+2. Jakie atrakcje są zaś przygotowane? Ten konkretny bilet pozwala na korzystanie z Term BUKOVINA dwóm osobom dorosłym i dwójce dzieci (także do 13. roku życia). W tym przypadku cena pojedynczego biletu to zaledwie 199 PLN. A może chcesz zdecydować się na wariant 2+3? W tym aspekcie atrakcje podmiotu Termy BUKOVINA są dostępne dla dwóch osób dorosłych i trójki dzieci (do ukończonego 13. roku życia). Taka wejściówka kosztuje zaś jedynie 229 PLN. Na stronie internetowej https://www.termybukovina.pl/blog/bilety-rodzinne-do-term-bukovina-to-sie-oplaca jest to zaś wszystko bardzo dokładnie opisane…

Jeżeli zdecydujesz się na bilety rodzinne, to będziesz mógł dokupić pojedyncze wejście na 4 godziny (dla dodatkowego dziecka) o wzroście powyżej 100 centymetrów. I to tylko za 57 PLN. Kto zaś chętnie korzysta z takich właśnie rozwiązań? Przede wszystkim rodziny, które mają czworo lub więcej dzieci. A może chcesz wybrać się do podmiotu Termy BUKOVINA ze starszą pociechą? Mającą od 14 lat do 18 lat? W takim razie warto kupić bilet w cenie 79 PLN. Uprawnia on zaś do korzystania ze strefy basenowej przez 4 godziny (ten bilet to dodatek do dowolnego biletu rodzinnego). Oferta jest zatem naprawdę bardzo ciekawa. Warto ją najpierw przemyśleć, a potem z niej skorzystać. Szczególnie jak planujesz niedługo wybrać się do tego podmiotu ze swoimi pociechami.