Portal o wypoczynku dla rodzin i dzieci

Powoli zbliża się sezon ferii zimowych. Wielu rodziców i opiekunów zaczyna się zastanawiać dokąd posłać swoje pociechy w tym okresie. Z pomocą do podjęcia decyzji przychodzi nam portal https://www.kogis.pl/obozy

Portal powstał z myślą aby przedstawić najciekawsze i najlepsze oferty związane z turystyką dla rodzin, dzieci i młodzieży. Można na nim znaleźć zarówno oferty z Polski jak i z zagranicy. Firma posiada wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty związane z organizacją wydarzeń turystycznych a wszystkie imprezy dla dzieci i młodzieży są zgłaszane do właściwego Kuratora Oświaty. Co możemy znaleźć wśród licznych propozycji prezentowanych przez ten portal? Oto krótka prezentacja spośród bardzo dużego wyboru ciekawych propozycji:

Ferie zimowe

W czasie ferii zimowych dzieci i młodzież mogą wyruszyć na unikatowe obozy:

 • Obóz łyżwiarski w Białce Tatrzańskiej
 • Obóz narciarski szkoleniowy dla dzieci i młodzieży
 • Obóz snowboardowy szkoleniowy dla dzieci i młodzieży
 • Obozy dla zaawansowanych

Są to obozy dla każdego chętnego na wypoczynek na świeżym powietrzu. Dla tych którzy chcą się dopiero uczyć jazdy na nartach czy snowboardzie oraz tych bardziej doświadczonych. Jest też propozycja dla tych, którzy nie są zainteresowani ani nartami ani snowboardem. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli jeszcze nie wiesz dokąd posłać swoje pociechy na ferie zimowe to koniecznie wejdź na portal i zapoznaj się z ofertami.

Obozy i kolonie

Wśród sporej oferty bardzo ciekawych i oryginalnych kolonii można znaleźć takie perełki jak:

 • Aktywny obóz Fit&Sport nad morzem
 • English Summer Camp w Darłówku
 • „Japońska przygoda” obóz Otaku w Darłówku
 • Obóz Eko Bushcraft – survival i ekologia
 • Obóz konie i plastyka
 • Obóz Harry Potter
 • Obóz żeglarski dla dzieci oraz dla młodzieży
 • Obóz Szkoła Przetrwania nad Jeziorem Drawsko

Mnogość tematycznych obozów jest naprawdę duża. Od survivalu, poprzez ekologię, fantastykę, strzelectwo, zajęcia sportowe czy szlifowanie języków obcych. Każdy obóz czy kolonia staje się niesamowitą przygodą, gdzie zawierane są nowe przyjaźnie. Można u nas znaleźć również obozy tylko dla chłopców/dziewczynek. Na obozach i koloniach honorowane są również bony turystyczne.

Zielone Szkoły

Zielone Szkoły jakie proponujemy mają miejsce nie tylko w Polskich górach, nad morzem czy na Mazurach ale również we Francji na Lazurowym Wybrzeżu. Zielona Szkoła może być spędzona bardzo aktywnie poprzez turystykę, sport i naukę. Mamy ofertę zarówno dla aktywnych jak i szukających bardziej wypoczynku połączonego z nauką. Jura Krakowsko-Częstochowska, Czaplinek nad Jeziorem Drawskim, Góry Sowie, Świętokrzyskie oraz Tatry lub Kotlina Kłodzka to tylko niektóre z propozycji znajdujących się na tym portalu.

Kadra

Firma zatrudnia wykwalifikowaną, kompetentną i sprawdzoną kadrę z odpowiednimi kursami. Również wszyscy instruktorzy mają udokumentowane odpowiednie kursy i kwalifikacje. Wszyscy zatrudnieni posiadają aktualne zaświadczenia o niekaralności.

Na obozach można spotkać prawdziwych pasjonatów sportu, survivalu czy eskapad wakacyjnych.

Dlaczego Kogis?

Bo dba o najwyższą jakość swoich usług. Zwraca uwagę zarówno na odpowiednie warunki pobytu, bezpieczeństwo, wyżywienie, atmosferę oraz kadrę. Obozy, kolonie czy zielone szkoły to gwarancja zarówno dobrej zabawy jak i bezpieczeństwa podopiecznych.

Na portal w prosty i przejrzysty sposób można wyszukać interesującą nas ofertę. Duży wybór okraszony jest zdjęciami, opisami, programem zajęć i fakultatywnymi dodatkami. Uzyskujemy kompleksowe informacje na temat danego wydarzenia.

Wszystkie oferty cechuje różnorodność, oryginalność, atrakcyjność i bezpieczeństwo.