Czy damski portfel ze skóry różni się od męskiego?

Jaki powinien być idealny portfel dla kobiety?

Aby zrozumieć czego potrzebuje kobieta, trzeba by nią być. Ale można się pokusić o ustalenie pewnych wzorców i standardów. Zapewne większość pań ma swoje ulubione modele, ale każdą zachwyci portfel ze skóry. Ale to nie jedynie wymagania płci pięknej. Wiadomo do czego służy portfel, ale w obecnych czasach wiele się zmieniło.

Coraz częściej dokonujemy transakcji bezgotówkowych przy pomocy kart płatniczych lub kredytowych. Zaczynamy również raczkować w płaceniu przy użyciu telefonu komórkowego. Ale portfel jest nadal niezbędny każdej kobiecie zarówno jak torebka. Taki dodatek galanteryjny musi posiadać obecnie więcej przegródek na karty kredytowe. Ponadto jeżeli nie posiadamy osobnego wizytownika, atutem będzie dodatkowa kieszeń przeznaczona na wizytówki. Gdziekolwiek jesteśmy czy u dentysty czy fryzjera dostajemy gotowy kartonik i aby go nie zgubić fajnie jest włożyć go od razu do portfela. Pieniędzy nosimy przy sobie coraz mniej. Nie mniej jednak przegródka na banknoty i bilon nadal jest potrzebna. Portfel ze skóry jest wyjątkowy ponieważ jest miękki i przyjemny w dotyku. Nie ulega uszkodzeniom, nie kruszy się jak jego podróbki z materiałów skóropodobnych. Może być wykonany w wielu kolorach. Zgodnie z zaleceniami wróżki kobiecy portfel powinien mieć kolor pięknej czerwieni. To gwarantuje, że pieniądze będą do niego lgnęły. Ale oczywiście wybór należy indywidualnie do każdej pani, może dobrać go zgodnie ze swoimi gustem i modą.

Wielkość portfela najlepiej jakby współgrała z kobiecą torebką, może być mały gdy lubimy torby mniejsze lub duży, gdy wolimy torby mieszczące format A4.

Portfel dla mężczyzny

Czy istnieje idealny portfel dla mężczyzny? Panowie ponieważ zazwyczaj nie noszą toreb (nie licząc etui na laptopa) lubią, aby wszystko im się zmieściło w portfelu, a w dodatku żeby on sam był mały. Zazwyczaj wciskają go do kieszeni lub trzymają w ręce i chowają do schowka w samochodzie. Aby spełnić oczekiwania mężczyzn producenci skupili się na pojemności i wytrzymałości portfela dla panów. Zapewne jakość i wytrzymałość zapewnia portfel ze skóry. Koniecznie musi on posiadać wiele zakładek na wizytówki, oprócz tego kilka kieszonek na karty kredytowe i płatnicze.

Osobna przegródka powinna pomieścić bilon, a jedna przeznaczona być na banknoty papierowe. Cóż jeszcze panowie chcieliby zmieścić w portfelu? Zapewne dowód osobisty i prawo jazdy. Od niedawna kierowcy nie muszą już wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego pojazdu i dokumentu potwierdzającego ubezpieczenie OC. To miejsce świetnie wykorzystać mogą producenci na dodatkowe miejsca na różne karty. Przybywa nam plastikowych kartoników coraz więcej. Karta na basen, karnet na siłownię, karta do autobusu, karta do lekarza – to tylko niektóre z posiadanych i potrzebujących znaleźć się w portfelu mężczyzny.

Podsumowując mężczyzna będzie najbardziej zadowolony, gdy będzie użytkował portfel ze skóry, który gwarantuje jakość i wytrzymałość, a jego wnętrze będzie pełne przegródek na wszelkie karty i dokumenty.

Czytaj więcej: https://www.ribbley.pl/portfel-ze-skory-na-karty-kredytowe